Zobacz

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla rodziców w formie filmowej, czyli pomysł dla par szukających oryginalnej pamiątki

Czy marzą Wam się podziękowania dla rodziców, które chwytają za serce, zapadają w pamięć i są trwałą pamiątką? Jednocześnie trudno Wam się pozbyć skojarzeń z piosenką „Cudownych rodziców mam”, tańcem w kółku i pokazem zdjęć tuż przed oczepinami. W naszym portfolio prezentujemy podziękowania dla rodziców w formie filmowej, alternatywę dla sztampowych pomysłów.

Dlaczego warto wybrać filmową formę podziękowań?

Podziękowania dla rodziców, to moment wyczekiwany również przez gości. Ilość wątków na przeróżnych forach ślubnych świadczy o tym jak ważny to temat. Pary zastanawiają się jak zrobić to najlepiej, co ofiarować rodzicom i co będzie dla nich wspaniałą pamiątkę ze ślubu. Jeśli Wy też szukacie spersonalizowanych podziękowań, cóż, wygrawerowane serce, foto książka czy prezentacja zdjęć to ładne pamiątki jednak nie oddadzą tego, co możecie zawrzeć w filmie. Połączenie narracji z obrazem daje Wam możliwość wypowiedzenia się na wielu płaszczyznach. Obrazy i muzyka są sugestywne. Połączone ze słowami, w które chcecie ubrać swoją wdzięczność dla rodziców, zapadają głęboko w pamięć. Film z podziękowaniami dla rodziców Sandry i Aleksandra, który możecie zobaczyć w naszym portfolio, jest emocjonalny. Intymny. Para opowiada w nim, kim są dla nich rodzice. Wplata wspomnienia i anegdoty.Słuchamy bardzo osobistych historii. To sprawia, że film jest jedyny i niepowtarzalny. Taka forma podziękowań pozwoli Wam uniknąć wpadnięcia w banał czy puste frazesy. Pomożemy Wam przekazać to, co dzieje się w Waszej relacji z rodzicami poza słowami. Rodzice docenią Waszą szczerość. Pamiętajcie, że dla nich Wasz ślub, to również ogromna zmiana, której obok pozytywnych emocji towarzyszy też wiele obaw. Pozwólcie im poczuć się wyjątkowo w tej dedykowanej dla nich chwili. Rodzice Sandry i Aleksandra, gdy zobaczyli film, byli ogromnie wzruszeni. Młodym udało się ich zaskoczyć specjalną projekcją przygotowaną w trakcie weselnej zabawy. Niesamowita atmosfera tej chwili udzieliła się wszystkim zebranym. Nic dziwnego, film po prostu chwyta za serce. Wyobraźcie sobie, jak Wasi rodzice zareagowali by na taki film z podziękowaniami. W ten sposób odpowiecie na pytanie, czy warto zainwestować w takie podziękowania. Jeśli uważacie, że zrobicie tym rodzicom ogromną przyjemność, że zaskoczycie ich swoją wrażliwością i troską o wspólną relacją, to zdecydowanie warto.

Stawiamy na oryginalność

Film z podziękowaniami dla rodziców Sandry i Aleksandra to nie kronika minionych zdarzeń tylko poruszająca historia relacji, nie zawsze łatwych, lecz zawsze przepełnionych miłością i troską. Obraz podąża za słowami młodych, jest spójny z tym, co chcą przekazać w tym ważnym dla nich dniu. Młodzi wspaniale pokazali rodzicom, że chociaż założyli własną rodzinę, zawsze będą ze sobą związani. Cieszymy się, że mogliśmy im w tym pomóc. Nigdy nie kopiujemy pomysłów. Każda historia jest inna. Każdą opowiadamy w oryginalny sposób. Pokazujemy relacje, stosując nieoczywiste rozwiązania. Tu również dobraliśmy środki wyrazu indywidualnie dla pary. Muzyka, kadry, montaż. Każdy element, który składa się na film, jest przemyślany i wyjątkowy. Relacje z rodzicami układają się różnie. Stojąc u progu dorosłości, dzieci chcą robić wszystko po swojemu. Bunt jest wpisany w okres młodości. Pozwala odkryć, kim jesteśmy. Miłość do rodziców jest silniejsza niż te zawirowania.Dla nich to, że zakładamy własne rodziny, jest również ogromnym wydarzeniem. W końcu rolą rodzica jest przygotowanie dzieci do samodzielności. Pokażcie im, że doceniacie ten wysiłek. Każda pamiątka jest cenna. To Wy najlepiej czujecie, co przyniesie Waszym rodzicom najwięcej przyjemności.

Nie możemy się doczekać
by Was poznać!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystając z tej strony, zgadzasz się z naszą Polityką plików cookie.